AN Mühendislik Mimarlık İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
 

 

GİRİŞ

HAKKIMIZDA

REFERANSLAR

FOTOĞRAFLAR

YAZILIMLARIMIZ

ANSTEEL

ANPRO

ANDEPER

AN-DEP-2018

AN-RYT-2018

PROJE BEDELİ

İLETİŞİM

 

 

 

            AN Mühendislik  Mimarlık  İnş. San. ve Tiç. Ltd. Şti. ,

           1998 YILINDA  ÇELİK VE BETONARME YAPILAR İÇİN  STATİK PROJE  HAZIRLAMAK VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ VERMEK AMACI İLE ,    1990 YILINDAN İTİBAREN FAALİYETTE BULUNAN  AN  MÜHENDİSLİK FİRMASININ  DEVAMI OLARAK KURULMUŞTUR.

           AN Mühendislik   ŞİRKETİMİZ  , İnş.Yük.Müh.  CEMAL AŞKIN ANGI ÖNDERLİĞİNDE , SEÇKİN MÜHENDİS VE TEKNİK ELEMAN KADROSU İLE    YILLARDIR KALİTELİ PROJE  HAZIRLAMA KONUSUNDA ÖDÜN  VERMEDEN ÇALIŞMAKTADIR.

           AMACIMIZ . YÜRÜRLÜKTEKİ  İLGİLİ STANDARD VE YÖNETMELİKLERE TİTİZLİKLE UYARAK , MİMARİ TASARIMI BOZMADAN ,    YAPININ  EN GÜVENLİ   VE  EN EKONOMİK STATİK  ÇÖZÜMÜNÜ   BULMAKTIR.

            STATİK HESAPLARIMIZI  ,LİSANS HAKKINA SAHİP OLDUĞUMUZ  YERLİ VE YABANCI BİLGİSAYAR  PROGRAMLARI İLE BİRLİKTE KENDİ    YAZILIMLARIMIZ OLAN  BİLGİSAYAR PROGRAMLARINI DA KULLANARAK , DEFALARCA ÇÖZÜM VE KONTROL DÖNGÜSÜ İÇİNDE  YAPMAKTAYIZ.

           ÇÜNKÜ, YENİ  BİR YAPININ SAĞLAMLIĞINDA VE ESKİ BİR YAPININ GÜÇLENDİRİLMESİNDE EN ÖNEMLİ AŞAMA STATİK PROJE ÇALIŞMALARIDIR.

           ÇELİK YAPI PROJELERİNDE , ELEMAN BİRLEŞİM HESAPLARINDA  KARŞILAŞILAN  SORUNLARA KARŞI "ANSTEEL" PROGRAMI HAZIRLANMIŞTIR. PROGRAM İLE BİRLEŞİM  VE ÇUBUK HESAPLARI   KOLAYLIKLA YAPILABİLMEKTEDİR.

            "ANPRO " PROGRAMI İLE  ÇEŞİTLİ  BETONARME YAPI    ELEMANLARININ   ANALİZ,  TASARIM VE KONTROLÜ  MÜMKÜN OLMAKTADIR.

            MEVCUT YAPILARIN DEPREM  GÜVENLİĞİNİN BELİRLENMESİ KONUSUNDA YAPILAN ÇALIŞMALARIMIZ SONUCUNDA  "ANDEPER " PROGRAMI HAZIRLANMIŞTIR. PROGRAM,  STAAD-PRO ,ETABS VEYA  SAP PROGRAMLARI İLE HESABI YAPILMIŞ YAPILARA AİT ÇUBUK KUVVET DOSYALARINI   OKUMAKTA VE 2007 TÜRK DEPREM YÖNETMELİĞİNE UYGUN OLARAK DOĞRUSAL ELASTİK HESAP YÖNTEMİ İLE YAPI DEPREM PERFORMANSINI HESAPLAMAKTADIR.

           "AN-DEP-2018 "    PROGRAMI İLE 2018- TÜRKİYE BİNA DEPREM YÖNETMELİĞİNE UYGUN OLARAK DEPREM YÜKLERİ HESABI YAPILMAKTADIR.

           "AN-RYT-2018 "    PROGRAMI  BÖLGESEL DEPREM RİSK DAĞILIMINI  BELİRLEMEK İÇİN HAZIRLANMIŞTIR.

 

 

 

       

                      GİRİŞHAKKIMIZDAREFERANSLAR FOTOĞRAFLARYAZILIMLARIMIZ

                     ANSTEELANPROANDEPERAN-DEP-2018AN-RYT-2018

Bu sitenin son güncelleştirilme tarihi 15/01/20